Политика | 22 Марта, 2020

Меркель відправилась на карантин після зустрічі з інфікованим лікарем

Свежие новости: Меркель відправилась на карантин після зустрічі з інфікованим лікарем

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель перебуватиме на самоізоляції, бо спілкувалася з лікарем, у якого згодом підтвердили коронавірус. Це стало відомо після брифінгу, на якому Меркель оголосила про нові більш жорсткі обмеження у ФРН.

Про це повідомив прес-секретар Меркель Штефан Зайберт, передає DW.

За його словами, канцлерка спілкувалась з лікарем у п'ятницю, 20 березня. Пізніше він здав позитивний тест на коронавірус. Попри ізоляцію, очільниця уряду ФРН планує і надалі виконувати свої обов'язки.

Меркель розповіли про це увечері 22 березня після прес-конференції. На ній за підсумками переговорів з керівництвом 16 федеральних земель Меркель оголосила про жорсткіші обмеження у країні.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

Так, на два тижні у Німеччині заборонено збиратися у групи більші, ніж двоє людей. Виключення лише для членів однієї родини та тих, хто живе одним домашнім господарством. Також у країні закрили ресторани та перукарні, а громадянам рекомендують звести до мінімуму особисті контакти та триматися подалі одне від одного.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты