Общество | 14 Марта, 2020

Контактувала з померлою: Дочка першої жертви коронавірусу працює у дитячому садочку Києва

Свежие новости: Контактувала з померлою: Дочка першої жертви коронавірусу працює у дитячому садочку Києва

Люди, які контактували з померлою від коронавірусу 71-річною жителькою Радомишля, зараз перебувають в ізоляції.

Як стало відомо OBOZREVATEL, серед тих, хто контактували з жінкою, виявилася її дочка, завгосп одного з дитячих садків Святошинського району Києва. Виявляється, вона спілкувалася з мамою із 8 по 11 березня. Зараз дочка також перебуває в ізоляції.

Також в ізоляцію порекомендували відправити і двох співробітниць цього ж дитячого садка, які контактували із завгоспом. Обидві – жительки Коцюбинського під Києвом, вони також працюють у цьому ж дитячому садку – одна нянею, а друга помічником вихователя.

Ми зв'язалися з однією з них. Однак жінка тільки почувши по телефону, що її турбує журналіст сказала: "У мене все добре", і кинула трубку. Завідувачка дитячим садком так само не захотіла пояснювати ситуацію.

У Радомишлі нам повідомили, що вже сьогодні, 14 березня поховали 71-річну жінку. "Родичі з розумінням поставилися до того, що вони перебувають в ізоляції і не можуть брати участь у похороні", – сказали в місцевій адміністрації.

Зараз біля будинку, де проживала жінка, стоїть поліція, але ситуація в місті спокійна.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты