Общество | Южноукраинск, 27 Октября, 2017

Командно-штабне навчання в місті Южноукраїнську

Свежие новости: Командно-штабне навчання в місті Южноукраїнську

Згідно з Графіком проведення навчань та тренувань органів управління та сил цивільного захисту районних та міських ланок Миколаївської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту України на 2017 рік, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 16 лютого  2017 року № 39-р «Про основні завдання цивільного захисту Миколаївської області на 2017 рік» та Планом основних заходів з підготовки Южноукраїнської міської ланки Миколаївської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту України на 2017 рік, затвердженим рішенням виконавчого комітету міської ради від 15.03.2017 № 72 «Про основні завдання цивільного захисту міста Южноукраїнська на 2017 рік», з метою підвищення ефективності системи запобігання та реагування на надзвичайні події і ситуації, 26 жовтня 2017 року в місті проведено командно-штабне навчання за темою: «Управління діями органів управління та силами Южноукраїнської міської ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Миколаївської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, пов’язаних з ускладненням метеоро-логічної обстановки на території міста Южноукраїнська».

Навчальні цілі:

  • удосконалення навичок керівників у приведенні підпорядкованих органів управління в готовність до дій за призначенням.
  • злагодження дій органів управління, підвищення виучки їх працівників в управлінні підпорядкованими органами управління і силами, організація взаємодії та всебічного забезпечення у ході реагування на надзвичайні ситуації.
  • набуття практичних навичок із збору, обробки та аналізу інформації про обстановку, підготовку даних для прийняття рішення, планування дій органів управління та сил, своєчасного доведення задач до підлеглих, безперервного управління ними у ході проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.
  • перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання завдань за призначенням.
  • виявлення недоліків в організації цивільного захисту, управління силами цивільного захисту, їх оснащення та визначення шляхів усунення виявлених недоліків.

Склад учасників командно-штабного навчання:

  •  комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради;
  •  керівний склад цивільного захисту Южноукраїнської міської ланки терито-ріальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області;
  •  представники комісії з питань евакуації міста Южноукраїнська;
  •  органи управління та сили цивільного захисту об‘єктів господарської діяльності, окремих підприємств, організацій та установ (згідно з навчальною обстановкою).

Проведене командно-штабне навчання дало змогу визначити реальний рівень готовності органів управління та сил цивільного захисту Южноукраїнської міської ланки до реагування на можливі надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

Службами цивільного захисту міста  в повному обсязі відпрацьовані поставлені завдання, навчальні цілі виконано.

Підсумком навчань стала оцінка "добре".

Источник: yu.mk.ua

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости