Спорт | Вознесенск, 11 Мая, 2017

Команда з Воронівки стала новим володарем Кубку з футболу ім. П. Свірьопкіна

Свежие новости: Команда з Воронівки стала новим володарем Кубку з футболу ім. П. Свірьопкіна

7 травня в селі Дорошівка відбувся Кубок з футболу присвячений пам’яті Герою Радянського Союзу П. Свірьопкіну. В змаганнях прийняли участь 7 збірних колективів фізкультури, зокрема, із села Вознесенське, Яструбинове «Зорі над Бугом», Воронівка, Ракове, Новогригорівка, Дорошівка-1, Дорошівка-2.

Організатором проведення змагання за Кубок стала Дорошівська сільська рада, на чолі з головою Ігнатовим О.А., а також за підтримки підприємця Нгуєна Хая, який виділив переможцям грошові нагороди.

В Змагання були урочисто відриті. Спортсменів поздоровив голова районної ради Іван Бурдін, сільський голова Олександр Ігнатов, голова первинної організації ветеранів Синяков О.Г.

Спортсмени вшанували пам’ять загиблих Героїв Другої світової війни. Після урочистостей розпочалися змагання. Згідно положення, організовано дві зони. Команди, котрі зайняли І – ІІ місце в зонах вийшли у фінал. Фінальну групу команд складали:  Вознесенське, Воронівка, Дорошівка – 1, Дорошівка- 2. В ході спортивної гри володарем Кубка стала команда з села Воронівка, яка також нагороджена грамотою. Друге місце зайняла команда села Вознесенське, та третє місце посіла команда Дорошівка-1.  Місце проведення змагань відповідало спортивним вимогам.