Политика | 12 Августа, 2019

Жорстка відповідь. У Зеленського поставили Кличка на місце. Відповідь за “привіт”

Свежие новости: Жорстка відповідь. У Зеленського поставили Кличка на місце. Відповідь за “привіт”

Дев’ятий номер у списку “Слуга народу” та гендиректор холдингу “1+1 media” Олександр Ткаченко вважає, що саме міський голова Києва Віталій Кличко провокує конфлікт.

“Мені здається, це не діалог, який відбувається з приводу ситуації, яка сталася в Києві, а, скоріше, монолог діючого мера зі суспільством. Тому що суспільство всіляко показує, що є проблеми в місті. Принаймні, про це говорять останні результати виборів до Верховної Ради по Києву, коли перемогли “слуги народу” у 13-ти округах. В тому числі, і кандидатів, яких особисто підтримував діючий мер. Тому що розмови стосовно претензій щодо дії мерії прозвучали, очевидно, в приватних розмовах між Кличком і керівником офісу, які мер вирішив винести на люди. І, таким чином, це стало публічною дискусією. Тому, я жодного конфлікту не бачу. Принаймні, мені здається, що це намагання самого мера цей конфлікт спровокувати”, – зазначив Ткаченко 

Як зазначив Ткаченко:

 

“Питання про мера має вирішуватися на нормальних виборах. Чи будуть вони достроковими чи-то строковими, – я не знаю. Стосовно голови КМДА в законі існує колізія певна. Цей закон передбачає, що при зміні президента має змінюватися голова КМДА. Ці посади розділені за законом. І це право президента вирішувати, хто має бути головою КМДА. Діючий мер був на посаді упродовж останніх 5 років. Він мав всі можливості прийняти нормальний європейський закон про столицю, де б цей рудимент у вигляді КМДА був відсутній. Має бути, на наш погляд, нормальний виконком і діючий мер, і перфект, який виконує наглядові функції з боку глави держави. І крім того, має бути нормальне самоврядування. Ми на забули про те, що районі ради, районі виконкоми відсутні. Тобто, якщо тротуар десь зламався у Святошино чи на Троєщині, ці питання мають вирішувати в Київраді на Хрещатику.”

Окрім того, як зазначає Ткаченко цитуємо: Про те, що я маю координувати дії з Кличком, я почув від Кличка. Від нікого більше я не чув. Стосовно Вавриша, він сам, здається відповідав, що був присутнім з Кличком стосовно можливого переїзду адміністрації в музей на Європейську площу.

І на останок, Ткаченко додав: “Я не думав про своє місце в політиці. Можу перехреститися точно. Але цей шанс, який сьогодні з’явився, і цей великий відсоток довіри до Зеленського говорить про те, що у суспільстві назріли зміни і є можливість серйозного перезавантаження системи.”

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости