Спорт | Николаев, 31 Марта, 2024

Харлан виборола «золото» на комплексному чемпіонаті України з фехтування

Свежие новости: Харлан виборола «золото» на комплексному чемпіонаті України з фехтування

У Києві на комплексному чемпіонаті України з фехтування миколаївська спортсменка Ольга Харлан завоювала "золото".

Про це повідомляє Національна федерація фехтування України.

Чемпіонат вперше з 2019 року об’єднав усіх представників зброї – рапіри, шпаги і шаблі – в одному місці. Зокрема, у перший змагальний день, 30 березня, за медалі найвищого ґатунку боролись рапіристи, шпажистки та шаблістки.

Серед шаблісток золоту медаль виборола олімпійська чемпіонка Ольга Харлан. У груповому раунді вона виграла шість боїв із шести й відібралась до «олімпійки» як третій номер посіву.

В 1/16 фіналу 33-річна Харлан перемогла Ірину Страфун (15:3) з Києва, а далі була сильнішою за партнерку по команді, одеситку Олену Кравацьку (15:10), і з різницею у два удари вирвала звитягу над Олександрою Бондар (15:13) із Миколаєва.

До топ-4, окрім Ольги, потрапили інші дві збірниці – Аліна Комащук і Юлія Бакастова, а також одна з колишніх лідерок національної команди, срібна призерка Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, Олена Вороніна. На цій стадії Бакастова виграла у Вороніної (15:7), коли Харлан вибила з боротьби Комащук (15:8).

У фіналі ж Ольга здобула перемогу над Юлією з розривом у вісім ударів – 15:7.

Загалом результати чемпіонату представлені у таблиці:

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости