Политика | Николаев, 18 Февраля, 2019

Губернатор: необходимо поднимать вопрос строительства Н-24

Свежие новости: Губернатор: необходимо поднимать вопрос строительства Н-24

Председатель Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко считает, что необходимо поднимать вопрос строительства трассы Н-24, так как на отдельных участках уже трудно отыскать её основу.

Такое мнение руководитель области высказал на своей странице в социальной сети «Фейсбук».

«Повністю погоджуюся з керівництвом «Укравтодору» і Міністерства інфраструктури України з приводу того, що підхід до будівництва, ремонту та обслуговування доріг потрібно кардинально змінювати. І ми обов’язково прийдемо до того, що тендера на всі види робіт будуть проводитися не на рік, а на три-п’ять років.

Переконаний, що той хто будує дороги, повинен їх і утримувати, виконуючи свої гарантійні зобов’язання. Вже зараз зрозуміло, що потрібно запроваджувати довгострокові контракти на експлуатаційне утримання доріг, у тому числі за так званим «кінцевим результатом. Саме цей підхід дасть можливість уникнути ситуацій, яку ми сьогодні маємо на нашій київській трасі Н-24.

На сьогоднішній день, враховуючи сприятливі погодні умови, миколаївські дорожники активно взялися за ліквідацію ямковості на цій трасі, але потрібно відверто казати, що повністю питання зняте не буде і нам потрібно піднімати питання будівництва цієї дороги, бо на окремих ділянках вже важко відшукати її основу», - написал глава ОГА.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости