Культура | 25 Мая, 2016

Григорян поздравил пограничников с праздником

Свежие новости: Григорян поздравил пограничников с праздником

На своей станице Facebook Эрик Григорян - глава общественной организации "Воины-пограничники Вознесенщины", помощник народного депутата Украины А.Вадатурского, поздравил пограничников Украины:

"Шановні охоронці державних рубежів! Дорогі ветерани-прикордонники!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника!
Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу. Ваші приклади професіоналізму, витримки й сміливості, Ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку і холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь. Впевнений, що українські прикордонники й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції старшого покоління.
Бажаю Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові!

З повагою, Ерік Григорян"

Напоминаем также, что 28 мая в стране отмечают  День пограничника Украины.

 

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты