Политика | 13 Апреля, 2019

Гордон дав неочікуваний прогноз на дебати перед другим туром: «не знаю, хто цей дypень»

Свежие новости: Гордон дав неочікуваний прогноз на дебати перед другим туром: «не знаю, хто цей дypень»

Петро Порошенко не зможе принизити Зеленського на дебатах, хоча це і є планом чинного президента Про це в відео-інтерв’ю Politeka розповів український журналіст Дмитро Гордон. За його словами, здача аналізів – дія сумнівна і зовсім незрозуміло, чи потрібна вона і чи важлива. Адже всі і так знають, що обидва кандидати – здорові люди. Запідозрити кого-небудь з них в наркоманії або алкоголізмі складно, то ж говорити потрібно, вважає журналіст, про інше.

«Я б на місці Володимира Зеленського не йшов би на дебати з Петром Порошенком, тому що з ним нема про що говорити. Порошенку ці дебати потрібні, щоб якось принизити Зеленського, виставити його в поганому світлі. Але навіть якщо дебати відбудуться – Порошенку це не вдасться. Тому що немає у Володимира Зеленського негативного бекграунду, а є молоде завзяття», – говорить Гордон.

Також журналіст зазначив, що не уявляє причин, які можуть перешкодити людям з визначеним вибором проголосувати за того, за кого вони голосувати хочуть. У Петра Олексійовича креативу не менше, аніж у Зеленського, підкреслює журналіст, і це серйозна причина не скидати його з рахунків:

«Михайло Саакашвілі, розмовляючи зі мною, сказав: у порівнянні з акторськими даними Петра Порошенка – Володимир Зеленський працює в самодіяльності». Крім цього, Гордон нагадує, що у нас в країні великий дефіцит розумних людей. Це позначається навіть на командах топ-кандидатів в президенти.

«Я не знаю, хто той дурень, хто порекомендував Петру Олексійовичу розмістити на білбордах його і Путіна. А також хто цей дурень, який порекомендував зробити ролик з фурою, яка збиває Зеленського. Гіршого ідіота в оточенні Порошенка треба потрудитися знайти», – нарікає журналіст.

Раніше Гордон також заявив, що Петро Порошенко замість того, щоб перемогти корупцію, очолив її. За його словами, за час президентського терміну у Порошенка була можливість поліпшити країну і увічнити себе, як лідера. Але замість цього президент тільки бездарно втратив час, вважає Гордон.

«Він нічого не добився в Україні, нічого. Якщо сказати, що безвіз, томос і децентралізація – це все, чого він досяг за п’ять років, то це – нічого», – підкреслює журналіст.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости