Политика | Вознесенск, 5 Марта, 2020

Голова Миколаївської ОДА Стаднік перевірив стан ремонту в Вознесенській школі №8

Свежие новости: Голова Миколаївської ОДА Стаднік перевірив стан ремонту в Вознесенській школі №8

У вівторок, 3 березня, очільник області перевірив стан ремонтних робіт у Вознесенській ЗОШ №8, яка увійшла до проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це повідомили у пресслужбі Миколаївської облдержадміністрації.

В освітньому закладі створені всі належні умови для навчання та виховання дітей. Школа оснащена просторими сучасно обладнаними класами, яскравими меблями, оновленими приладами у кабінетах, сучасною бібліотекою - Медіатека та цікавими новітніми кріслами для відпочинку учнів на перервах, які розташовані в усіх коридорах.

Класи для вивчення англійської мови розташовані в «Англійському коридорі» та виконані у відповідній тематиці.

Крім того, у школі дбають і про діток з особливими потребами - зроблені всі умови для зручного залучення їх до процесу навчання.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

Олександр Стаднік під час візиту став свідком того, як проходять у школі тренування з карате та заняття підготовчих груп.

«Пощастило бути присутнім, залишився у захваті від спортивної зали та малечі, яка наполегливо займалась у комфортних умовах. Також побачив на власні очі як проходять деякі інші заняття, пересвідчився скільки душі вкладено педагогами в процес навчання. У школі працює дуже талановитий та творчий колектив. Вдячний учителям та директорці за турботу про діток та приємний взірець сучасної школи», - прокоментував голова ОДА.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты