Политика | Южноукраинск, 12 Октября, 2018

Гендиректор ЮУАЕС відповів на необгрунтовані звинувачення з боку деяких депутатів Южноукраїнської міської ради

Свежие новости: Гендиректор ЮУАЕС відповів на необгрунтовані звинувачення з боку деяких депутатів Южноукраїнської міської ради

На офіційному сайті Южно-Українського енергокомплексу було оприлюднено звернення генерального директора ЮУАЕС Володимира Лісніченка до депутатів місцевої ради.

Шановні депутати!

Останніми днями на регіональних інтернет-ресурсах та в соціальних мережах поширюється неправдива інформація щодо блокування роботи Южноукраїнської міської ради. Мені закидають, що депутати, які є працівниками ВП ЮУАЕС, не були присутніми на пленарному засіданні сесії міської ради 9 жовтня за моїм наказом. Нібито через це  сесія не може завершити свою роботу, а вже ухвалені рішення -  набрати чинності. Не уявляю, як 4 депутати  з 34 можуть заблокувати роботу міського законодавчого органу. Для ухвалення рішень достатньо 18 голосів. Ці 4 депутати були відсутніми через поважні причини.

Переконливо прошу не втягувати державне підприємство, яким є Южно-Український енергокомплекс, у політичні ігри та інтриги. Головним завданням нашого відокремленого підрозділу є, було і залишається безпечне виробництво електричної та теплової енергії. Усі проблемні питання, які виникають у процесі життєдіяльності підприємства, ми вирішували і будемо вирішувати виключно в законодавчому полі.

Як депутат Миколаївської обласної ради я відповідаю за відстоювання інтересів своїх виборців – жителів міста, тому закликаю вас дійти згоди та поновити роботу Южноукраїнської міської ради, - заявив Лісніченко.

Читайте також: Кто стоит за срывом сессии Южноукраинского городского совета? Горностай сделал ход конем

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты