Криминал | Вознесенск, 8 Февраля, 2020

Адвокат Апті Іслангірієва прокоментувала вчорашнє підготовче судове засідання проти свого підзахисного

Свежие новости: Адвокат Апті Іслангірієва прокоментувала вчорашнє підготовче судове засідання проти свого підзахисного Адвокат Апті Іслангірієва прокоментувала вчорашнє підготовче судове засідання проти свого підзахисного

На електронну пошту редакції «Маю право» надійшов лист від адвоката Тетяни Гриненко, яка з 2017 року у судових справах захищає Апті Іслангірієва. Жінка є представником Іслангірієва й у кримінальному провадженні, відкритому після його затримання у листопаді минулого року.

Вчора, 7 лютого, відбулося підготовче засідання у кримінальному провадженні щодо Апті Іслангірієва, Руслана Кравчука та ще двох жителів міста Вознесенська, які були затримані 1 листопада 2019 року.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

Після публікації матеріалу Т. Гриненко вирішила дати свою оцінку відкриття та розслідування кримінального провадження відносно свого підзахисного, а також пообіцяла тримати суспільство в курсі всіх подій навколо цієї справи.

«Маю право» наводить текс листа адвокатеси у повному обсязі:

«Шановна редакція «Маю право»,

До Вас звертається адвокат Гриненко Тетяна. Я з 2017 року здійснюю захист Іслангірієва Апті Магамеловича у кримінальних провадженнях, які фальсифікують проти нього правоохоронні органи.

07 лютого 2020 року в Вознесенському міськайонному суді дійсно відбулось підготовче засідання у кримінальному провадженні щодо моїх підзахисних Іслангірієва Апті Магамедовича та Кравчука Руслана Васильовича, а також двох інших обвинувачених – батька та сина, мешканців м. Вознесенська.

Справа була призначена на 11 год 30 хв., у складі колегії суддів під головуванням Миронової О.В. та члени колегії Зубар Н.Б. та Дробинський О.Є., прокурор Стоянов Денис Петрович.

Судове засідання не було розпочато вчасно через затримання конвою, але за час очікування були доставлені, саме наголошую «були доставлені потерпілі». Тобто, на підготовче судове засідання була повна явка всіх учасників кримінального провадження. Призначили відкритий судовий розгляд. Наступна дата засідання – 17.02.2020 року.

Суд з’ясував у учасників судового провадження, чи можливо призначити справу для розгляду, чи можливо є підстави для закриття кримінального провадження, повернення обвинувального акта тощо. Потерпілому було роз’яснено, що за ч. 1 ст. 126 КК, яка є приватного обвинувачення, він має право в будь-який час відмовитись від обвинувачення та просити закрити кримінальне провадження.

Суд також спитав у потерпілих, чи є цивільні позови та порядок їх подання під час підготовчого засідання, на що потерпілі заявили, що матеріальних збитків не мають, моральної шкоди не завдано, позови подавати не бажають.

Хочу ближче зупинитися на потерпілих. Це два брати Буленко Артем та Олександр , саме Буленко Артем нібито користувався вантажним автомобілем, ключі від якого йому надала власниця авто, з якою він знаходиться у дружніх стосунках, а також з її сином Артеняном Артуром, про якого останнім часом так багато розповідають, що він причетний до організації наркотрафіка та який тісно пов'язаний з Барсегяном Суреном.

Тому, щоб було зрозуміло, Артенян Артур – це рідний син потерпілої Ярошевич Надії Василівни, пенсіонерки, яка і є власницею вантажного автомобіля DAF, який нібито було викрадено.

Після призначення справи до розгляду, прокурор заявив клопотання про продовження строків тримання під вартою та домашнього арешту, а в зв’язку з тим, що прокурор не подав письмові клопотання через канцелярію суду, суд оголосив перерву для надання такої можливості. Сторона захисту зі свого боку заздалегідь подала клопотання про зміну запобіжного заходу на більш м’який та не пов'язаний з триманням під вартою, також була подана заява від поважної особи, який виявив бажання бути поручителем за Іслангірієва А.М.

При розгляді клопотання та на спростування ризиків, про які заявляв прокурор, було з’ясовано, що відносно потерпілих немає не якого тиску, немає спроб залякування та будь-яких погроз. Про це вони особисто повідомили на запитання сторони захисту та суду.

Потерпіла Ярошевич Н.О., посміхалась, коли захисник Герасимець М.М. надавав суду характеризуючі матеріали щодо Рибінського Ростислава, який має вищу юридичну освіту, спортсмен, зачитував грамоти, подяки , але чому вона посміхалась незрозуміло, в порівнянні з характеризуючими про її сина, то мені, наприклад, було б не до сміху.

Незважаючи на те, що досудове розслідування закінчено, зібрані всі докази, яких сторона обвинувачення вважає достатньо, щоб скласти обвинувальний акт, прокурором не було надано жодного письмового підтвердження на обґрунтування ризиків, навіть клопотання без додатків. Суд продовжив самий суворий запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Я не задоволена таким рішенням та скористуюсь правом апеляційного оскарження, моя особиста думка з приводу вказаного кримінального провадження, то можу з впевненістю сказати, що розслідування відбувалось в односторонньому порядку, з обвинувальним ухилом, з використанням агентів-провокаторів.

Сторона захисту підготувала декілька заяв про вчинення злочину як з боку правоохоронних органів, так і інших осіб.

Якщо вас цікавить інформація, я постійно буду інформувати вас».

Справа Апті Іслангірієва та решти затриманих чоловіків, як виявилося, не така проста, як могло здатися на перший погляд. Наше видання й надалі слідкуватиме за ходом судового процесу.

 

Читайте также: Барыга Барсегян и его «олени» до сих пор на свободе. Почему бездействует полиция?

Депутат Григорян заявил, что на Ислангериева написал заявление барыга Артенян Артур

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты