Общество | Вознесенск, 28 Октября, 2017

28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

Свежие новости: 28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

Шановна вознесенська громадо!

У нашому календарі є немало пам’ятних  дат, які нагадують нам про Другу світову війну. Але  День визволення України від фашистських загарбників, який відзначається 28-го жовтня, посідає особливе місце в історії українського народу. Друга світова війна принесла з собою стільки трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що людство досі з сумом і гіркотою згадує про ті далекі події.

Відзначаючи 73-тю річницю визволення України від фашистських загарбників,  ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві захищав рідну українську землю, хто звільняв українські села і міста від нацистів, хто наближав День Перемоги.

Шановні ветерани Другої світової, учасники бойових дій, діти війни! Від усієї громади низько вклоняємось вам за ваш патріотизм та мужність, велику силу духу, нескореність та незламність. Ви були , є, і будете взірцем відваги і самопожертви в ім’я Батьківщини для багатьох поколінь. Наслідуючи ваш героїчний приклад, ваші діти та онуки нині боронять українську землю на сході України.

 Дорогі вознесенці, зі святом вас, з 73-ю річницею визволення України!  Миру, добра й благополуччя нашій квітучій миролюбивій країні та кожній вознесенськійродині.

Віталій Луков, міський голова,

 Лариса Торжинська, секретар міської ради

Джерело: voz.gov.ua

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты