Культура | Николаев | 22 Марта, 2018

"Клуб публічного виступу" у Миколаєві

Фото

Всім рано чи пізно доводиться донести свою ідею до певної групи людей, чи то доповідь перед студентською групою, виступ на конференції, викладацька або організаторська діяльність, управління персоналом або волонтерами в майбутній діяльності чи презентація своєї організації новій аудиторії. Хочеш потренуватись і покращити свої навички?

Це буде цікаво:
1) Для тих, хто хоче подолати страх публічного виступу або покращити свої навички виступу перед будь-якою групою людей, отримати безцінний фідбек від глядачів та експерта і дізнатися над чим можна попрацювати, щоб бути неперевершеним спікером.
2) Для глядачів.Прийти та подивитися на виступи, побачити різноманітні стилі, техніки, фішки учасників, які в них помилки і які сильні моменти, щоб озброїти себе цими знаннями на майбутнє.

Захід складається за трьох етапів: підготовлені виступи учасників, “екстремальні виступи” (експромт/імпровізація), аналіз виступів та тренінг/ майстер-клас від експерта.

Якщо ви плануєте брати участь як спікер, вам потрібно заповнити анкету, обрати тему (умова – тема повинна бути цікава вам і цікава та/або корисна глядачам) і підготувати виступ на 10 хвилин.
Як глядач, заповнюйте анкету та насолоджуйтесь виступами учасників та тренінгом/майстер-класом експерта.
Як учасник “екстремального виступу” (виступу експромтом), вам необхідно заповнюйте анкету, бути готовим до виступу (5 хвилин) на запропоновану нами тему. В“екстремальному виступі” можуть брати участь як глядачі, так і учасники.

У заході також будуть учасники з ролями – таймер (буде слідкувати за часом і показувати скільки залишилось), лічильник (буде рахувати слова-паразити та звуки-паразити (еем, амм), і в кінці, за бажанням спікера, озвучувати їх загальну кількість та найбільш використані) та граматик (буде слідкувати за граматичними та лексичними помилками і в кінці, за бажанням спікера, озвучувати їх).
Заповнюй анкету і до зустрічі на заході!
https://docs.google.com/forms/d/1LKtSP9nnjQ15Dt-zyDnztHO3HpBHccPsvysv5X_8PdE/viewform?edit_requested=true

Якщо є додаткові запитання, звертайся до координатора проекту у Facebook - https://www.facebook.com/oleglede
або за телефоном +380937928672.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты