Вознесенский городской совет 2 Августа 2017, 13:39

Відбулася робоча нарада щодо організації роботи Вознесенського госпітального округу

Свежие новости: Відбулася робоча нарада щодо організації роботи Вознесенського госпітального округу

31.07.2017 року у м. Вознесенську відбулася робоча нарада щодо організації роботи Вознесенського госпітального округу.

В нараді прийняли участь головний лікар Вознесенської лікарні Володимир Красьоха, т.в.о головного лікаря Южноукраїнської міської лікарні Микола Самойленко, представники виконавчих органів та депутатів місцевих рад м. Вознесенська та м.Южноукраїнська.

В ході наради було обговорено перші необхідні кроки щодо створення госпітальної ради Вознесенського госпітального округу, розглянуті питання ефективного функціонування мережі закладів охорони здоров’я  з метою якісного надання медичної допомоги населенню в госпітальному окрузі .

Зокрема був вивчений досвід роботи прийому пацієнтів на першому рівні, сімейними лікарями, та принцип попереднього запису на прийом до лікарів вузького профілю.

Даний захід це важливий крок до налагодження чіткої  та злагодженої роботи медичних закладів з метою покращення роботи з медичного обслуговування жителів територіальних громад.

Источник: yu.mk.ua

 
 
 
 
 
 

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты