Вознесенский городской совет 28 Декабря 2017, 11:53

Міський голова відзвітував перед громадою Вознесенська

Свежие новости: Міський голова відзвітував перед громадою Вознесенська

У середу, 27 грудня 2017 року, міський голова Віталій Луков відзвітував перед громадою міста про виконання своїх повноважень у 2017 році. Даний звіт є підсумком «осінніх» зустрічей, що були проведені нещодавно в усіх мікрорайонах міста.

Про це повідомив відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю АВК ВМР.

Очільник почав свій виступ з глибокої подяки тим людям, з якими він мав честь працювати, а також зазначив, що 2017 рік був роком напруженої роботи, прийняття компромісних рішень, закріплення позитивних тенденцій розвитку міста з єдиною метою – максимально реалізувати інтереси громади Вознесенська.

 У своєму виступі Віталій Луков намагався охопити усі сфери життєдіяльності городян, акцентуючи увагу на таких найбільш важливих для розвитку міста галузях, а саме - інфраструктура, транспорт, бізнес, екологія, енергетика, безпека, освіта, охорона здоров’я тощо. Зупинився він і на стратегічних аспектах розвитку міста, озвучивши проблеми планування та шляхи їх вирішення.

 Також міський голова поділився планами на прийдешній 2018 рік.

 Завершуючи виступ, міський голова побажав усім міцного здоров’я, благополуччя, добра, миру та привітав з наступаючими новорічними святами.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости