Вознесенский городской совет 23 Мая 2017, 23:22

31 травня 2017 року скликається позачергова 31 сесія Вознесенської міської ради

Свежие новости: 31 травня 2017 року скликається позачергова 31 сесія Вознесенської міської ради

Сесія відбудеться о 09.00 у сесійній залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради за адресою: площа Центральна, 1 (3 поверх).

До порядку денного включити такі питання:

Про приєднання до Європейської ініціативи «Мери за економічне зростання»;

Про внесення змін до рішення Вознесенської міської ради від 23 грудня 2016 року № 4 «Про бюджет міста Вознесенська на 2017 рік»;

Про реструктуризацію боргу по орендній платі за майно, що належить до комунальної власності Територіальної громади міста Вознесенська;

Про списання пені за несвоєчасну сплату орендної плати за майно, що належить до комунальної власності Територіальної громади міста Вознесенська.

Попередній розгляд питань провести на спільному засіданні постійних комісій міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій; з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та енергозбереження – 29 травня 2017 року об 11.00 у сесійній залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради.

                        

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости